https://ad.admitad.com/shuffle/586790013b/

Kanal 28 Giresun Haber Portalı Tv 28

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

YUH ARTIK !!! BİR TABUT EKSİKTİ, O DA VAR…

Keşap, Giresun il merkezine en yakın ilçe olmasına rağmen, seçilen isimlerin basiretsizliği nedeniyle bir türlü gelişemiyor

YUH ARTIK !!! BİR TABUT EKSİKTİ, O DA VAR…
379 views
19 Nisan 2020 - 21:17

Keşap, Giresun il merkezine en yakın ilçe olmasına rağmen, seçilen isimlerin basiretsizliği nedeniyle bir türlü gelişemiyor. Gelişememek bir yana halen ilçenin temizlik sorunu konuşuluyor.

 

Sahil ilçelerimizden biri olması nedeniyle turizm potansiyeli oldukça fazla olan Keşap ilçesinin temizlik sorunu bir türlü çözülemiyor. İlçenin belediye başkanının müteahhitlik merakı, ilçenin makus talihini yenmesine imkan tanımıyor. Sizlerle paylaştığım fotoğraflar, ilçenin belediye binasının tam karşısı, deniz kenarı. Ve bu kadar atıl ve pis bir vaziyette.

 

Hatta tabut kapağı bile bu alanda. Bu durum akıllara“Ölüsüne saygısı olmayanın dirisine hiç olmaz” sözünü getiriyor. Bu da ilçe halkına bu çirkin görüntüyü reva gören zihniyeti gözler önüne seriyor.

 

İlçe belediyesinin temizlik personelinin bu pisliği görmezden gelmiş olması ise, bu kadar güzel ve şirin bir ilçe olan Keşap’ın ne kadar kötü yönetildiğinin açık bir göstergesi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

antalya escort bayan