https://ad.admitad.com/shuffle/586790013b/

Kanal 28 Giresun Haber Portalı Tv 28

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
14 views Okundu
01 Temmuz 2020 - 17:31
Firma YetkilisiOğuz Öztürk
Yetkili Telefon05335739241
Telefon02163902232
Faks02163902232
Web Sitesihttps://www.adlbelge.com
E-Postainfo@adlbelge.com
Firma AdresiYenişehir Mahallesi. Mustafa Akyol Sokağı. MVK Work Square İş Merkezi No: 13 A Blok Kat: 6, Daire: 187, 34912 Pendik - İSTANBUL
İl / İlçeBostancı / İstanbul
SektörlerBilişim

“Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Şirketi” 15 yıldır belgelendirme, danışmanlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Sektörüne sadece hizmet veren değil hizmet eden firma olmak Adlbelge’nin temel kalite prensipleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda ISO Belgelendirme süresini kısaltarak hızlı ve uygun fiyatlı sertifikasyon süreçlerini hızlandırmak için çalışmaktadır.

ISO Uluslararası Standartlar Organizasyonu tarafından geliştirilen aşağıda açıklanan standartlar olmak üzere bu kalite yönetim sistemi standartlarının belgelendirme hizmetlerini vermekte olan bir firmayız. Ek olan Avrupa Birliği Kuralları kapsamında CE belgesi ve farklı olarak RoHS belgesi konularında firmamız Adl Belge web sitesi ile de müşterilerine hizmet sağlamaktadır;

1) ISO 9001 Belgelendirme: Uluslararası standartlar organizasyonunun ilk yayına aldığı kuruluşların kalite yönetim sistemleri ve uygulamalarına dair gereksinimleri açıklayan iso standartının adıdır. ISO 9001 kalite yönetim standard kodu olup :2015 bölümü standardın son revize olduğu tarihi göstermektedir.

2) ISO 14001 Belgelendirme: Bu belge kuruluşların çevresel faaliyetlerini izleyip, yönetmeleri amacıyla yayınlanmış standarttır. Her ne kadar belge olarak ayrı olarak sertifikalandırılıyor olsa da aslında ISO 9001 ile üst seviye yapı mantığı içerisinde entegre olabilmektedir.

3) ISO 27001 Belgeelndirme: Tamamen kuruluş, müşteriler, tedarikçiler ve tüm diğer ilgili taraflara ait bilgi varlıklarının envanterlere geçirilerek, olasılık dahilinde ve yapılacak risk tehdit, tehlike analizlerinin neticelerine göre iç ve dış tehditlere karşı korunması amacıyla izlenecek yol ve yöntemlere ait yayınlanmış bilgi güvenliği (BGYS) yönetim sistemidir.

4) ISO 22000 HACCP Belgelendirme: Çoğunlukla gıda ile gıdalara ile temas eden ürünler (örneğin gıda ambalajları) ve hizmetlerle ilgili sektörlerde faaliyet göstermekte olan kuruluşlara dönük hazırlanmış gıda güvenliği sistemidir. ISO 22000:2018 içerisinde HACCP proseslerini de içermekle birlikte, bir diğer açıdan bakarsak aslında gıdacılar için geliştirilmiş ISO 9001 yönetim sistemidir demek çok fazla yanlış olmayacaktır.

5) ISO 45001:2018 Belgelendirme: Kısaca İSG olarak bilinen ve İngiliz standartlar enstitüsünün geliştirdiği OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi yerine iso tarafından geliştirilerek diğer yönetim sistemi standartları gibi üst seviye yapıya dahil edilmiş, amacı kuruluşlarda iş kazalarını ve mesleki hastalıkları kontrol altına alarak yönetimini mümkün tutan iş güvenliği yönetim sistemidir.

6) ISO 13485 Belgelendirme: Özellikle tıbbi ve medikal alanlardaki cihaz ve ekipman gereksinimlerini karşılamak üzere faaliyet gösteren kuruluşların; uluslararası ve yerel yasa ve yönetmelik şartlarını da karşılamak amacıyla geliştirilmiş iso standardı olarak yayınlanmıştır.

7) CE İşareti: Avrupa Birliğine devletlerinde pazarlama, tanıtım ve satışına uygun ürünlerin belirlenmesi ve “Avrupa Birliği – AB: Conformité Européenne” üye ülkeleri olmak üzere ihracatında serbest dolaşım ve ticaret hakkı kazanabilmesi amacıyla verilmekte olan bir belgedir. Bu belgeyi alan firmalar ürünlerine CE işareti (logosu) eklemeye hak kazanırlar.

Adlbelge.com yukarıdaki iso belgeleri dışında ISO 17021, ISO 30000 ve ISO 50001 gibi farklı sertifikaları da vermektedir. Lütfen farklı sertifikasyon süreçleri için bize ulaşınız.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

antalya escort bayan