Kanal 28 Canlı Yayın | Giresun Haber Ajansı | Giresun TvTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Ağrı da moral ve motivasyon konseri

Ağrı da moral ve motivasyon konseri
64 views
04 Haziran 2021 - 22:16

Ağrı’da moral ve motivasyon konseri

AĞRI – Ağrı’da Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında öğretmen, öğrenci ve velilerin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla çevrimiçi konser düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesindeki Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında yeni tip korona virüs salgını sürecinde öğretmen, öğrenci ve velilerin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen konserde şefliğini Ramazan Evliyaoğlu yaptığı müzik grubu, 7 bölgeden hazırladıkları, birbirinden seçkin eserleri başarıyla seslendirdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya platformları üzerinden çevrimiçi yayınlanan konser, yaklaşık 1 saat sürdü. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, konserde emeği geçenlere teşekkür ederek, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında il ve ilçelerde etkinliklerin yapıldığını belirtti.

Ağrı'da moral ve motivasyon konseriAğrı'da moral ve motivasyon konseriAğrı'da moral ve motivasyon konseriAğrı'da moral ve motivasyon konseri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Recep Çirik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.