TÜGVA'lı hanımlar,İslam'a bakış sohbetlerinde buluştu

Kanal28
21.Eylül.2018
23
Hava Durumu (3)

TÜGVA'lı hanımlar İslam’a Bakış Sohbetlerinde buluştu.

Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Kadın ve Aile Koordinatörlüğü Çarşamba akşamı İslam’a Bakış Sohbetlerine başladı.

Programda Ortaokul Teşkilatı Hanım Sorumlusu, İlahiyatçı Derya Nesil hoca "Muharrem Ayının Fazileti ve Önemi" hakkında hanımlara sohbet gerçekleştirdi. Kadın ve Aile Koordinatörü Sosyolog Melike Uzuntaş yıl boyunca yapılan vakfın faaliyetleri ve etkinlikleri hakkında hanımlara bilgi verdi. Uzuntaş "İslam ve Ahlak Ailenin en önemli yapı taşıdır. Bir taşın eksilmesi aile yapısının sarılmasına neden olur. Bundan dolayı vakıf olarak bu konuya önem veriyor ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile çalışmalar yapıyoruz. Bu ve buna benzer projelerle vakfımızın faaliyetleri devam edecektir" dedi. Vakıf binasında yapılan programa yoğun bir ilgi gösterildi.

comments
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis.
leave a comment

Create AccountLog In Your Account