Meteorolojiden uyarı..Aşırı ve şiddetli geliyor.

Kanal28
30.Eylül.2018
251
Hava Durumu (3)

Meteoroloji 4’üncü Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından Muğla merkez, Ula ve Marmaris’te şiddetli ve aşırı yağış uyarısı yapıldı.

Bölge müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Yapılan son değerlendirmeler ve Muğla meteoroloji radarından alınan verilere göre; Muğla merkez, Ula ve Marmaris ilçelerinde devam etmekte olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların etkisini arttırarak şiddetli ve yer yer aşırı gök gürültülü sağanak yağış (50-100 mm ve yer yer üzeri) şeklinde devam etmesi beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, hortum oluşma riski, kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” diye ifade edildi.

Mustafa Altar Zeyhan - İHA

comments
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis.
leave a comment

Create AccountLog In Your Account