MELİKOĞLU, Aday Gibi Çalışmalarına Devam Ediyor

Kanal28
25.Kasım.2018
254
Yerel (24)

31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Partiden Giresun’un Piraziz Belediye Başkan Aday Adayı olan Uğur Melikoğlu bir aday gibi çalışmalarına devam ediyor.

Millete hizmet için talip olduğum  bu yolda partimiz görev verirse halkımız da takdir ederse tevazunun her zaman ön planda tutulduğu, samimiyet ve gayret içerisinde milletimize hizmet edeceğiz,diyen Melikoğlu vaktinin çoğunun vatandaşları ziyaret ederek ve onların sorunlarıyla ilgilenerek geçiriyor.

CHP’li belediyenin ekonomik istikrarsızlığa sürüklediği belediyeyi Ak Parti olarak alacağız ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceğiz,diyen Melikoğlu, ben dün de,bugün de büyük,küçük,hasta yaşlı hep milletimizin içinde ve yanındayım,onlara yardım etmek,onlara yardımcı olmak bizim boynumuzun borcu,aday gösterilmesem de partimizin ve davamızın peşinde olacağız,vatandaşlarımızın yanında olacağız,dedi.

comments
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis.
leave a comment

Create AccountLog In Your Account