FETÖ'den tutuklanan emniyet müdürü ülkücü kimliğine bürünmüş

Kanal28
30.Eylül.2018
42
Gündem (58)

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden aranan ve Ankara’da yakalanarak gözaltına alanın eski Giresun Emniyet Müdürü Hükmet Bulak’ın kendisini gizlemek için ülkücü bir kimliğe büründüğü ortaya çıktı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden aranan ve Ankara'da yakalanarak gözaltına alanın eski Giresun Emniyet Müdürü Hükmet Bulak'ın kendisini gizlemek için ülkücü bir kimliğe büründüğü ortaya çıktı.

26 Ekim 2016'da emniyet teşkilatından ihraç edilerek rütbeleri alınan ve ByLock kullanıcısı olmaktan aranan eski Giresun Emniyet Müdürü Hükmet Bulak, Ankara'da yakalanmasının ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Kendisini gizlemek için ülkücü bir kimliğe bürünen Bulak'ın 17-25 Aralık sürecinden sonra FETÖ üyesi emniyet mensuplarının tayinlerini engellediği, kapatılan Bugün TV'de katıldığı programlarda terör operasyonlarını ve tayinleri eleştirdiği tespit edildi. Öte yandan, Bulak'ın kardeşi İhsan Bulak'ın FETÖ'ye bağlı pazarlama şirketinde çalıştığı ve Hikmet Bulak'ın FETÖ'nün gelir kapısı olan Aysa Termal Tatil Köyü'nde geçmiş tarihlerde konaklama yaptığı da öğrenildi.

İHA

comments
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla.
64x64

John Doe

Dec 9 2014
Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis.
leave a comment

Create AccountLog In Your Account